Korda Závěsky na olova Quick Release Lead Clips 10ks

Speciálně upravené závěsky, které zaručují rychlejší a spolehlivější odpadnutí olova v překážkách a vodních travinách. Speciálně... více informací »
Korda Závěsky na olova Quick Release Lead
Značka: Korda
139 Kč
Více informací
Speciálně upravené závěsky, které zaručují rychlejší a spolehlivější odpadnutí olova v překážkách a vodních travinách. Speciálně...

Speciálně upravené závěsky, které zaručují rychlejší a spolehlivější odpadnutí olova v překážkách a vodních travinách.

Speciálně upravené závěsky, které zaručují rychlejší a spolehlivější odpadnutí olova v překážkách a vodních travinách.

Celá závěska je designována tak, aby odpadnutí olova bylo co nejhladší a Vy jste ho stratili vždy, když to nejvíc potřebujete. Použitý plast je velmi robustní a odolný, takže bez problémů snese i ty nejbrutálnější náhozy s těžkými olovy.

  • Balení obsahuje 10 ks závěsek.


Velmi prodávaný produkt Korda Závěsky na olova Quick Release Lead Clips 10ks lze koupit bez obtíží tady na našich stránkách v populární kategorii závěsky, převleky! Nyní si můžete pořídit nové produkty ve zmiňované rubrice za mimořádně nízkou cenu! To ale ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více! Prozkoumejte u nás také více skvělých produktů značky Korda. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce Korda vám může poskytnout kvalitní produkty.

Super výrobek Korda Závěsky na olova Quick Release Lead Clips 10ks - Clay/Gravel od známého předního výrobce Korda máte možnost najít právě teď za nejnižší cenu. Stojí teď u nás 139 Kč.