Korda Šňůra Basix Coated Hooklink

Basix Coated Hooklink je měkká, pružná potažená pletená šnůrka, která je vhodná pro nejrůznější způsoby prezentace nástrah na dno,... více informací »
Korda Šňůra Basix Coated Hooklink 10m
Značka: Korda
171 Kč
Více informací
Basix Coated Hooklink je měkká, pružná potažená pletená šnůrka, která je vhodná pro nejrůznější způsoby prezentace nástrah na dno,...

Basix Coated Hooklink je měkká, pružná potažená pletená šnůrka, která je vhodná pro nejrůznější způsoby prezentace nástrah na dno, balancovaných nástrah a pop up nástrah.

Basix Coated Hooklink je měkká, pružná potažená pletená šnůrka, která je vhodná pro nejrůznější způsoby prezentace nástrah na dno, balancovaných nástrah a pop up nástrah. Jak vnitřní část, tak vnější potah je v decentní „kamuflážově zelené“ barvě, díky tomu má skvělé maskovací vlastnosti.

Skvěle drží tvar diky čemuž odpadá nutnost napařování, to je také výhodou v tom že se snižuje možnost zamotání, potah lze velmi snadno odstranit dle potřeby a vašeho využití při vázání montáží. Velmi dobře se s ní pracuje i při výrobě koncových uzlů, aniž by hrozilo že porušíte vnější potah, což snižuje riziko poškození vnitřní části a snížení nosnosti šnůrky.

BASIX Coated Hooklink je k dispozici v nosnostech 18 lb nebo 25 lb a je dodávána v 10 metrovém návinu.


Zajímavý produkt Korda Šňůra Basix Coated jde získat bez problémů na našem webu umístěný v sekci návazcové šňůry. Nyní si můžete pořídit nové zboží ve zmíněné rubrice na pár kliknutí! To není vše, u nás toho najdete mnohem více. Prozkoumejte u nás taky další prověřené kousky od značky Korda. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento výjimečný kus Korda Šňůra Basix Coated Hooklink 10m - 18lb od společnosti se zárukou kvality Korda můžete pořídit ještě dnes opravdu levně! Pouze nyní za 171 Kč.