Korda Sada na montáž Leadcore Chod

Tento set je určen pro výrobu montáží na olověnou šňůru nebo hrubý monofil. Set na výrobu populární montáže Chod rig. Revoluční design firmy... více informací »
Korda Sada na montáž
Značka: Korda
217 Kč
Více informací
Tento set je určen pro výrobu montáží na olověnou šňůru nebo hrubý monofil. Set na výrobu populární montáže Chod rig. Revoluční design firmy...

Tento set je určen pro výrobu montáží na olověnou šňůru nebo hrubý monofil. Set na výrobu populární montáže Chod rig.

Revoluční design firmy Korda nyní umožňuje vytvářet naprosto bezpečné montáže Chod rig anebo helikoptéry. Díky odpadávajícímu korálku se kapr po utržení vlasce snadno osvobodí a nebude tak za sebou tahat celou montáž s olovem, což by mohlo způsobit jeho brzkou smrt.

Tento set je určen pro výrobu montáží na olověnou šňůru nebo hrubý monofil.

Set obsahuje tungstenové válečky a převleky na výrobu tří kusů montáží plus balení 12 korálků, které odpadávají při záběru. Oblíbený a akční produkt Korda Sada na montáž Leadcore Chod lze sehnat přímo tady na stránkách v oblíbené kategorii závěsky, převleky. Připravili jsme pro vás ještě jiné produkty z této oblíbené kategorie za báječnou cenu! U zákazníků oblíbený výrobce Korda pro své zákazníky prodává prvotřídní výrobky Však to vidíte sami.

Nejprodávanější produkt Korda Sada na montáž Leadcore Chod System od přední společnosti Korda snadno najdete na našich stránkách teď až neuvěřitelně levně. Levně za cenu 217 Kč.