svet-rybare.cz

Korda rovnátka kickers x-large – green

Tento oblíbený produkt Korda rovnátka kickers x-large od společnosti s úžasnou pověstí KORDA pohodlně seženete u nás nyní za super peníze. Produkt koupíte teď u nás za 145 Kč.
EAN: 5060929025909
Korda rovnátka kickers x-large - green
Zjistit dostupnost »
Značka: KORDA
145

Montáže s ohnutými háčky byly v minulosti neuvěřitelně účinné k zachycení se v tlamě ryby, ale také způsobovaly spoustu škod, a tak rybáři již léta používají kousky smršťovací hadičky, aby napodobily její efekt, ale bez negativních dopadů na ústa ryb.
Jsou také ideální pro použití se Spinner návazcem a nyní vyrábíme také verzi XL, kterou lze použít ve spojení s našimi novými Spinner obratlíky XX. Někteří rybáři chtějí svůj návazec co nejvíce zamaskovat a zelená nebo hnědá verze je k tomu ideální. Ale na některých místech může pestrobarevný kus hadičky v blízkosti háčku ve skutečnosti zvýšit pravděpodobnost, že vám to ryba zvedne a proto je zde i mix barev červená/bílá a žlutá/růžová verze, chcete-li svému háčku dodat šmrnc barev. Kromě toho pro ty rybáře, kteří používají přírodní nástrahy na háčky, jako jsou ?ervi nebo pravidelně loví v bahně, kde převládá patentka, nejnovějším přírůstkem v řadě vlasových rovnátek je verze Bloodworm Red.
Všechny naše vlasová rovnátka bez ohledu na barvu jsou vyrobeny z robustní gumy se čtyřmi různými velikostmi, aby vyhovovaly háčku, který používáte – malé pro velikosti 10 a 12; střední pro velikosti 6 a 8; velké pro velikosti 2 a 4 a verze XL pro velikost 1 a 2, všechny těsně přiléhají na očko. Když rybu zaseknete, rovnátko se během boje narovná, ale poté se vrátí do původního tvaru a je připraven k opětovnému použití.
V každém balení je 10 kusů XL rovnátek.