Korda Olověná šňůra Kable Leadcore 50lb

Nová olověnka od firmy Korda, která opět posouvá hranice tohoto materiálu a více než jen jeden krok dále. Nová olověnka od firmy Korda, která opět... více informací »
Korda Olověná šňůra Kable Leadcore 50lb - Gravel
Značka: Korda
261 Kč
Více informací
Nová olověnka od firmy Korda, která opět posouvá hranice tohoto materiálu a více než jen jeden krok dále. Nová olověnka od firmy Korda, která opět...

Nová olověnka od firmy Korda, která opět posouvá hranice tohoto materiálu a více než jen jeden krok dále. Nová olověnka od firmy Korda, která opět posouvá hranice tohoto materiálu a více než jen jeden krok dále.

Je mnohem těžší a silnější než podobné materiály, které se používali do teď.
Opět si team vývojářů vyhrál s detaily a její maskování a celková povrchová úprava působí naprosto dokonale.

Když k tomuto optickému maskování přidáme perfektní schopnost kopírovat dno a skutečnost, že tento materiál praská ve spoji až při zatížení 25kg, je jasné, že nic lepšího na poslední metr své montáže ani použít nemůžete.

Weed (trávová)
Gravel (štěrková) Tento unikátní produkt Korda Olověná šňůra Kable Leadcore lze pořídit v pohodě tady na webu ve známé kategorii olověné šňůry! Nyní si můžete vybrat ještě jiné produkty z této známé sekce za akční cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás také další kvalitní produkty značky Korda. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento designový kousek Korda Olověná šňůra Kable Leadcore 50lb - Gravel 25m od společnosti s předním postavením na trhu Korda jde sehnat momentálně za mimořádně nízkou cenu! Výhodně za super cenu 261 Kč.