Korda Návazec Krank Ready Rig Barbed –

Hotové originální návazce uvázané přesně podle předlohy teamu Korda. Hotové originální návazce uvázané přesně podle předlohy teamu... více informací »
Korda Návazec Krank Ready Rig
Značka: Korda
76 Kč
Více informací
Hotové originální návazce uvázané přesně podle předlohy teamu Korda. Hotové originální návazce uvázané přesně podle předlohy teamu...

Hotové originální návazce uvázané přesně podle předlohy teamu Korda.

Hotové originální návazce uvázané přesně podle předlohy teamu Korda.

Návazce připravené k okamžitému použití. Všechny jsou uvázané naprosto stejně a přesně podle požadavků Dannyho Fairbrasse. Návazce jsou uvázané ze šňůrky Kamo Braid a háčků KKrank. V balení najdete i různé zarážky, díky kterým budete moct využít vícero typů a velikostí nástrah. K dispozici jsou dvě verze, jedna s protihrotem a druhá bez. Verze bez protihrotu má označení Barbless.

Zajímavý produkt Korda Návazec Krank Ready Rig Barbed – lze zakoupit aktuálně na našich stránkách v populární rubrice hotové návazce! Najděte si zlevněné kusy z této oblíbené rubriky za super cenu! Nebojte, máme toho více, podívejte se taky na více kvalitních produktů od dodavatele Korda. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený výrobek Korda Návazec Krank Ready Rig Barbed - vel.10 od dodavatele s dlouholetou historií Korda jde získat aktuálně skutečně levně. V akci za cenu 76 Kč.