Korda Návazec Basix Hair

Montáže BASIX Ready Tied Hair Rigs jsou hotové montáže které stačí jen vytáhnout z balení a jsou připraveny k použití, vše, co jen musíte... více informací »
Korda Návazec Basix Hair Rigs Wide Gape 2ks - vel.
Značka: Korda
105 Kč
Více informací
Montáže BASIX Ready Tied Hair Rigs jsou hotové montáže které stačí jen vytáhnout z balení a jsou připraveny k použití, vše, co jen musíte...

Montáže BASIX Ready Tied Hair Rigs jsou hotové montáže které stačí jen vytáhnout z balení a jsou připraveny k použití, vše, co jen musíte udělat, je přidat boilie nebo waftersky, a můžete nahodit!

Montáže BASIX Ready Tied Hair Rigs jsou hotové montáže které stačí jen vytáhnout z balení a jsou připraveny k použití, vše, co jen musíte udělat, je přidat boilie nebo waftersky, a můžete nahodit! Tyto montáže jsou navázanébz nové potahovaní šnůrky v Camo verzi BASIX Coated Hooklink která je ztažená před háčkem BASIX Wide Gape, tak aby měl háček volný pohyb a efektivněji se zasekával.

Vlas na navléknutí boilie je ztažený a je opatřen kouskem silikonu, který drží boilie na místě a pomáhá předcházet zamotání, délka těchto vlasu byla optimalizována k velikosti nástrah, které odpovídají zvolené velikosti háčku. Velikost 8 je určena pro nástrahy 12 mm, velikost 6 pro 15 mm a velikost 4 pro 18 mm.
Každý návazec je dodáván s několika zarážkami a různě velkými zarážkami Extenda, které vám umožní měnit délku vlasů a používat různé kombinace návnad, pro které je návazec určen. Montáž je zakončena smyčkou a opatřena převlekem proti zamotání BASIX, to umožňí rychlé a snadné připevnění k sestavě BASIX Lead Clip Leader nebo BASIX Lead Clip Action Pack (která zahrnuje QC obratlíky).

Dodává se v balení po 2 kusech – k dispozici ve velikostech háčků 4, 6 a 8 v provedení s protihrotem nebo bez protihrotu


Akční kousek můžete pořídit bez obtíží tady na našem webu v rubrice hotové návazce. Mrkněte na ještě ostatní výrobky ve zmiňované rubrice za zcela nejnižší cenu! U nás vám nabídneme víc, podívejte se taky na více skvělých produktů značky Korda. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Hodně oblíbený výrobek Korda Návazec Basix Hair Rigs Wide Gape 2ks - vel. 4 25lb od společnosti s úžasnou pověstí Korda snadno můžete pořídit právě za super cenu. Aktuálně v akci za 105 Kč.