Korda Návazec Basix Hair Rigs Wide Gape Barbless

Montáže BASIX Ready Tied Hair Rigs jsou hotové montáže které stačí jen vytáhnout z balení a jsou připraveny k použití, vše, co jen musíte... více informací »
Korda Návazec Basix Hair Rigs Wide Gape
Značka: Korda
105 Kč
Více informací
Montáže BASIX Ready Tied Hair Rigs jsou hotové montáže které stačí jen vytáhnout z balení a jsou připraveny k použití, vše, co jen musíte...

Montáže BASIX Ready Tied Hair Rigs jsou hotové montáže které stačí jen vytáhnout z balení a jsou připraveny k použití, vše, co jen musíte udělat, je přidat boilie nebo waftersky, a můžete nahodit!

Montáže BASIX Ready Tied Hair Rigs jsou hotové montáže které stačí jen vytáhnout z balení a jsou připraveny k použití, vše, co jen musíte udělat, je přidat boilie nebo waftersky, a můžete nahodit! Tyto montáže jsou navázanébz nové potahovaní šnůrky v Camo verzi BASIX Coated Hooklink která je ztažená před háčkem BASIX Wide Gape, tak aby měl háček volný pohyb a efektivněji se zasekával.

Vlas na navléknutí boilie je ztažený a je opatřen kouskem silikonu, který drží boilie na místě a pomáhá předcházet zamotání, délka těchto vlasu byla optimalizována k velikosti nástrah, které odpovídají zvolené velikosti háčku. Velikost 8 je určena pro nástrahy 12 mm, velikost 6 pro 15 mm a velikost 4 pro 18 mm.
Každý návazec je dodáván s několika zarážkami a různě velkými zarážkami Extenda, které vám umožní měnit délku vlasů a používat různé kombinace návnad, pro které je návazec určen. Montáž je zakončena smyčkou a opatřena převlekem proti zamotání BASIX, to umožňí rychlé a snadné připevnění k sestavě BASIX Lead Clip Leader nebo BASIX Lead Clip Action Pack (která zahrnuje QC obratlíky).

Dodává se v balení po 2 kusech – k dispozici ve velikostech háčků 4, 6 a 8 v provedení s protihrotem nebo bez protihrotu


Tento skvělý kus jde koupit bezprostředně tu zařazený v rubrice hotové návazce! Připravili jsme pro vás parádní produkty z této oblíbené rubriky za super peníze. Přední dodavatel Korda prodává špičkové výrobky Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Tento kvalitní produkt Korda Návazec Basix Hair Rigs Wide Gape Barbless 2ks - vel. 4 25lb od dodavatele s dlouholetou historií Korda snadno můžete sehnat právě nyní na našich stránkách opravdu levně. Zrovna teď v akci za 105 Kč.