Korda Klipy na olovo Lead Clip 10ks –

Extra silné závěsky, které vydrží i opravdu velké zatížení.  Extra silné závěsky, které vydrží i opravdu velké zatížení. Pro maximální... více informací »
Korda Klipy na olovo Lead Clip
Značka: Korda
139 Kč
Více informací
Extra silné závěsky, které vydrží i opravdu velké zatížení.  Extra silné závěsky, které vydrží i opravdu velké zatížení. Pro maximální...

Extra silné závěsky, které vydrží i opravdu velké zatížení. 

Extra silné závěsky, které vydrží i opravdu velké zatížení. Pro maximální funkčnost používejte společně s Korda obratlíky velikosti 8 a Korda převleky „Rubbers“. V případě uváznutí zátěže se olovo z klipu skutečně uvolní!


Zcela unikátní produkt Korda Klipy na olovo Lead Clip 10ks – jde pořídit mimo jiné na našich stránkách v sekci závěsky, převleky. Máme pro vás zlevněné zboží z naší kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu! To ale není vše, náš sortiment je široký! Mrkněte také na více skvělých kousků od výrobce Korda. Najdete je níže na této stránce.

Velmi žádaný kus Korda Klipy na olovo Lead Clip 10ks - Clay od skvělého a známého výrobce Korda snadno můžete získat právě zde za výhodnou cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 139 Kč.