svet-rybare.cz

Korda hotové montáže loop rigs klor barbless – háček 6 nosnost 30 lb

Akční výrobek Korda hotové montáže loop rigs klor barbless - od dodavatele kvalitních produktů KORDA máte možnost sehnat aktuálně za outletovou cenu. Právě nyní za skvělou cenu 149 Kč. EAN: 5060660638390
Korda hotové montáže loop rigs klor barbless - háček 6 nosnost 30 lb
Zjistit dostupnost »
Značka: KORDA
149
Popis produktu

Tyto hotové montáže jsou navrženy tak, aby je bylo možné použít ve spojení s našimi předem připravenými sekcemi Booms, samozřejmě si můžete navázat vlastní, pokud chcete
Když spojíte tyto dvě části dohromady, tvoří dokonalý kombinovaný návazec – jednoduše připojte navázanou část s háčkem Klor smyčka ke smyčce společně s Boom’s Loop a jste připraveni nahodit, další výhodou je možnosti rychlé výměny háčku , pokud bude potřeba.
Sekce Klor loop je nastavena ve stylu blow-back, ale využívá Dannyho oblíbený ,,lasový“ uzel místo běžného přívěsu. Není potřeba smršťovací hadička, protože agresivní tvar háčku Klor dokonale dopomáhá rychlému otočení a okamžitému zaseknutí.
Jsou navázané pomocí Semi Stiff (středně tuhého) šnůrky a dodávají se ve verzi s protihrotem i bez protihrotu, ve velikostech 2, 4, 6 nebo 8.