Korda Distanční tyč Basix Distance

Distanční tyče BASIX byly navrženy tak, aby vám umožňovaly co nejjednodušší a nejpřesnější „měření“ pro lov na požadovanou vzdálenost a... více informací »
Korda Distanční tyč Basix Distance
Značka: Korda
686 Kč
Více informací
Distanční tyče BASIX byly navrženy tak, aby vám umožňovaly co nejjednodušší a nejpřesnější „měření“ pro lov na požadovanou vzdálenost a...

Distanční tyče BASIX byly navrženy tak, aby vám umožňovaly co nejjednodušší a nejpřesnější „měření“ pro lov na požadovanou vzdálenost a šetrně pro vaše pruty.

Distanční tyče BASIX byly navrženy tak, aby vám umožňovaly co nejjednodušší a nejpřesnější „měření“ pro lov na požadovanou vzdálenost a šetrně pro vaše pruty.

Přesná vzdálenost kterou naměříte na našich distančních tyčích můžete použít i při dalších výpravách a pokud si zapisujete své poznatky a přesné vzdálenosti na kterých jste lovili , jistě je oceníte. Distanční tyče BASIX mají hrot z nerezové oceli, který jim umožňuje snadné zavrtání do země, obsahuje zelenou šňůru o délce přesně 12 FT, takže je vemi rychle a snadno nastavíte na tuto vzdálenost, dále obshahují T-Bar která vám pomůže při zavrtávání do země a díky této pomůcce je zavrtáte prakticky do jakéhokoliv typu povrchu.

Tyčky BASIX Distance Stick jsou vyrobeny ze stylového šedého eloxovaného hliníku s jasně zelenými koncovkami na horní části pro lepší viditelnost – zejména při nízké viditelnosti nebo při použití v noci s čelovkou.

Krytky lze odšroubovat, díky tomu můžete T-bar vložit dovnitř tak aby jste jej neztratili

Nejprodávanější produkt jde sehnat taky tady na našem webu v oblíbené kategorii distanční tyče! Nyní si můžete pořídit oblíbené zboží z této oblíbené rubriky z pohodlí domova! To však není vše, naše nabídka je široká. Máme v nabídce také další vybrané kousky od výrobce Korda. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený výrobek Korda Distanční tyč Basix Distance Stick pocházející od značky Korda jde koupit v naší online nabídce opravdu levně! Aktuálně výhodně za 686 Kč.
Více z kategorie Distanční tyče