Keitech Gumová nástraha Swing Impact Green Pumpkin PP/Chart

Keitech Swing Impact je vynikající ochucenou gumovou nástrahou hodící se k lovu všech druhů našich ryb.  Keitech Swing Impact je vynikající... více informací »
Keitech Gumová nástraha Swing Impact Green Pumpkin
Značka: Keitech
189 Kč
Více informací
Keitech Swing Impact je vynikající ochucenou gumovou nástrahou hodící se k lovu všech druhů našich ryb.  Keitech Swing Impact je vynikající...

Keitech Swing Impact je vynikající ochucenou gumovou nástrahou hodící se k lovu všech druhů našich ryb. 

Keitech Swing Impact je vynikající ochucenou gumovou nástrahou hodící se k lovu všech druhů našich ryb. Má ocásek ve tvaru kopýtka a tělo s výrazným žebrováním, díky čemuž je dosaženo unikátního úzkého chodu a vibrací.

Stal se jednou z nejpopulárnějších nástrah na závody i běžný rybolov. Tělo z měkkého silikonu je vyrobeno dvoutónovým procesem vstřikování barev za použití různých druhů slaných plastů. Se Swing Impactem lze chytat různými způsoby.

Nastražit ho můžeme na klasickou jigovou hlavičkou, na offsetový háček, na dropshot, Texas Rig, Carolina Rig, Split Shot Rig či na háček bez zátěže. K nastažení na offset slouží drážka v horní části nástrahy. Všechny Keitech nástrahy jsou vyrobeny v Japonsku.

Zlevněný produkt Keitech Gumová nástraha Swing Impact Green Pumpkin PP/Chart jde pořídit ještě tady u nás v populární rubrice gumové ryby, twistery! Nyní můžete získat nové produkty z této známé kategorie za zcela nejnižší cenu.

Designový produkt Keitech Gumová nástraha Swing Impact Green Pumpkin PP/Chart - 2,5"/6,3cm/1,3g/10ks od výrobce Keitech jednoduše můžete získat momentálně na webu téměř zdarma. Aktuálně v akci za 189 Kč.