Keitech Gumová nástraha Crazy Flapper Electric

Keitech Crazy Flapper je věrná imitace raka s dokanalou akcí vyrobená dvouhustotovou vstřikovací metodou. Keitech Crazy Flapper je věrná imitace raka s... více informací »
Keitech Gumová nástraha Crazy Flapper Electric June
Značka: Keitech
189 Kč
Více informací
Keitech Crazy Flapper je věrná imitace raka s dokanalou akcí vyrobená dvouhustotovou vstřikovací metodou. Keitech Crazy Flapper je věrná imitace raka s...

Keitech Crazy Flapper je věrná imitace raka s dokanalou akcí vyrobená dvouhustotovou vstřikovací metodou.

Keitech Crazy Flapper je věrná imitace raka s dokanalou akcí vyrobená dvouhustotovou vstřikovací metodou.

Tělo je zhotoveno z pevnějšího materiálu, což umožňuje spolehlivé spojení nástrahy s jigovou hlavičkou nebo háčkem a větší odolnost proti dravčím zubům. Ramena a klepítka jsou však vyrobena z měkčího materiálu a pracují tak i při velmi pomalém vedení a vytvářejí silné vibrace pod vodní hladinou.

Celá nástraha je ochucená solí a silným olihňovým aromatem pro ještě větší atraktivitu. Nástrahu Keitech Crazy Flapper lze nastražit na offsetovém háčku s čeburaškou, jigovou hlavičku a návazcích drop shot, Carolina či Texas. Skvělá je i jako trailer na spinnerbaitu nebo chatterbaitu.

Tento kvalitní a levný produkt Keitech Gumová nástraha Crazy Flapper dostanete teď tady na našem webu zařazený v sekci gumové ryby, twistery! Nyní si můžete koupit ještě podobné výrobky z této známé sekce za super cenu.

Nejprodávanější produkt Keitech Gumová nástraha Crazy Flapper Electric June Bug - 11,2cm/12g/6ks od společnosti s úžasnou pověstí Keitech můžete sehnat u nás extra výhodně! Cenově vychází na 189 Kč.