Jaf Capture Dalekohled Boreal Optic

Dalekohledy se silným zeleno-černým pogumováním, která napomáhá ochraně při nárazu a maskuje proti vizuálnímu zpozorování.  Dalekohledy se... více informací »
Jaf Capture Dalekohled Boreal
Značka: JAF Capture
1 799 Kč
Více informací
Dalekohledy se silným zeleno-černým pogumováním, která napomáhá ochraně při nárazu a maskuje proti vizuálnímu zpozorování.  Dalekohledy se...

Dalekohledy se silným zeleno-černým pogumováním, která napomáhá ochraně při nárazu a maskuje proti vizuálnímu zpozorování. 

Dalekohledy se silným zeleno-černým pogumováním, která napomáhá ochraně při nárazu a maskuje proti vizuálnímu zpozorování. Nové zakrytování konstrukce mechaniky ostření a okulárů dalekohledů zvýrazňuje moderní design Všechny modely  mají stativový závit, který umožňuje připevnění dalekohledu ke stativu pro pohodlnější sledování pozorovaných objektů. Ovládací prvek centrálního ostření je vyroben tak, aby jej bylo možné obsluhovat i v rukavicích. Řada Boreal je vybavena celoskleněnou optikou s hranolem, při jehož výrobě je použito zušlechtěné optické sklo BK7, čočky jsou opatřeny antireflexní vrstvou (FC – FullyCoated) v temně zeleném provedení. Dalekohled je dodáván včetně pouzdra a popruhu.

Parametry:
Zvětšení: 10 x
Průměr objektivu: 50 mm
Zorný úhel: 5,5 °
Zorné pole v 1000m: 118 m
Minimální ostřicí vzdálenost: 5 m
Relativní světelnost: 25
Optický výstup: 5 mm
Sklo hranolu: BK7
Úprava čoček: FC
Stativový závit: ano
Šířka: 185 mm
Délka: 165 mm
Hmotnost: 775 g
Exkluzivní kus Jaf Capture Dalekohled Boreal Optic 10x50 od kvalitního výrobce JAF Capture najdete aktuálně za super cenu. Výhodně za 1 799 Kč.