Illex Ledvinka Urban Hip

Ledvinka s připevněním na nohu. Nastavitelný popruh kolem pasu a nohy. Odnímatelný nastavitelný popruh přes rameno pro snadné přenášení. Ledvinka... více informací »
Illex Ledvinka Urban Hip
Značka: Illex
755 Kč
Více informací
Ledvinka s připevněním na nohu. Nastavitelný popruh kolem pasu a nohy. Odnímatelný nastavitelný popruh přes rameno pro snadné přenášení. Ledvinka...

Ledvinka s připevněním na nohu. Nastavitelný popruh kolem pasu a nohy. Odnímatelný nastavitelný popruh přes rameno pro snadné přenášení.

Ledvinka s mnoha praktickými kasami. Zadní část je silně polstrovaná, odepínatelný popruh přes rameno. Nastavitelný popruh kolem pasu i přes rameno. To zpříjemňuje i dlouhé celodenní nošení k vodě. Díky jejímu uspořádání budete mít vždy všechny nástrahy a potřebné drobnosti po ruce.

Velká hlavní kapsa se zipem na krabičky s nástrahami (včetně několika menších kapes na drobnosti), dvě menší vnější kapsy se zipem na drobnosti, boční kapsa se zipem, kapsa na láhev s vodou a držák na peán nebo kleště. Vyrobena z odolné tkaniny 600D s vodoodpudivou povrchovou úpravou.

  • Rozměry 33x20x20 cm.


Zajímavý produkt Illex Ledvinka Urban Hip máte možnost pořídit právě teď tady na stránkách umístěný v sekci přívlačové tašky a krabičky! Nyní můžete najít parádní zboží z této známé sekce za super ceny!

Tento levný kousek Illex Ledvinka Urban Hip Bag Black od výrobce se skvělou pověstí Illex k dostání momentálně za skvělou cenu. Levně za cenu 755 Kč.