Illex Larva Magic Larva 3,5cm

Imitace larvy určená především pro lov pstruhů. Lze ji použít jak pro chytání na jezeře, tak i na řece. Obsahuje velké množství nožiček,... více informací »
Illex Larva Magic Larva 3
Značka: Illex
235 Kč
Více informací
Imitace larvy určená především pro lov pstruhů. Lze ji použít jak pro chytání na jezeře, tak i na řece. Obsahuje velké množství nožiček,...

Imitace larvy určená především pro lov pstruhů. Lze ji použít jak pro chytání na jezeře, tak i na řece. Obsahuje velké množství nožiček, které ve vodě vydávají drobné vibrace.

Imitace larvy určená především pro lov pstruhů. Lze ji použít jak pro chytání na jezeře, tak i na řece. Obsahuje velké množství nožiček, které ve vodě vydávají drobné vibrace. Tělíčko je napuštěné neodolatelným aromatem lososích jiker. Některé barvy obsahují UV body. Lze ji nastražit na jigovou hlavičku, samotný háček nebo dropshot.

  • Délka 3,5 cm
  • Váha 1,14 g

Tento vynikající produkt Illex Larva Magic Larva 3,5cm je k dostání již dnes tady a teď na našem webu zařazený v rubrice imitace. Připravili jsme pro vás jiné zboží z naší sekce ve slevě. Populární značka Illex pro vás vyrábí špičkové výrobky A to je teprve začátek!

Žádaný výrobek Illex Larva Magic Larva 3,5cm 6ks - Bubble Gum Pink od top značky Illex jednoduše získáte právě teď v nabídce skutečně výhodně. V akci za 235 Kč.