Illex Gumová nástraha Magic

Riper s protáhlejším jemným tělíčkem, které reaguje i na sebemenší pohyb. Ideální pro pomalé pohyby a dráždění opatrných ryb.  Riper s... více informací »
Illex Gumová nástraha Magic Slim Shad Magic Glow - 10cm
Značka: Illex
199 Kč
Více informací
Riper s protáhlejším jemným tělíčkem, které reaguje i na sebemenší pohyb. Ideální pro pomalé pohyby a dráždění opatrných ryb.  Riper s...

Riper s protáhlejším jemným tělíčkem, které reaguje i na sebemenší pohyb. Ideální pro pomalé pohyby a dráždění opatrných ryb. 

Riper s protáhlejším jemným tělíčkem, které reaguje i na sebemenší pohyb. Ideální pro pomalé pohyby a dráždění opatrných ryb. Materiál a barvení té nejvyšší kvality jsou samozřejmostí u všech gumových nástrah Illex. Je napuštěn olihňovým atraktantem pro ještě větší dráždivost. Skvěle pracuje i ve studené vodě. Některé barvy obsahují UV body.

  • Délka 6,5cm, váha 2,1g
  • Délka 10cm, váha 4,09g
  • Délka 12,5cm, váha 8,65g

Tento vynikající produkt Illex Gumová nástraha Magic lze pořídit právě teď tu na stránkách v oblíbené rubrice gumové ryby, twistery. Nyní najdete akční produkty ze zmíněné rubriky za příznivou cenu! V očích zákazníků populární značka Illex poskytuje prvotřídní výrobky Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce. To ovšem není vše, náš sortiment je široký. U nás v nabídce totiž najdete další prověřené produkty od značky Illex. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný produkt Illex Gumová nástraha Magic Slim Shad Magic Glow - 10cm 6ks s osvědčenou značkou Illex máte možnost nakoupit tady teď ve výhodné akci! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 199 Kč.