Illex Gumová nástraha Magic Slim Shad Magic Perch

Riper s protáhlejším jemným tělíčkem, které reaguje i na sebemenší pohyb. Ideální pro pomalé pohyby a dráždění opatrných ryb.  Riper s... více informací »
Illex Gumová nástraha Magic Slim Shad
Značka: Illex
199 Kč
Více informací
Riper s protáhlejším jemným tělíčkem, které reaguje i na sebemenší pohyb. Ideální pro pomalé pohyby a dráždění opatrných ryb.  Riper s...

Riper s protáhlejším jemným tělíčkem, které reaguje i na sebemenší pohyb. Ideální pro pomalé pohyby a dráždění opatrných ryb. 

Riper s protáhlejším jemným tělíčkem, které reaguje i na sebemenší pohyb. Ideální pro pomalé pohyby a dráždění opatrných ryb. Materiál a barvení té nejvyšší kvality jsou samozřejmostí u všech gumových nástrah Illex. Je napuštěn olihňovým atraktantem pro ještě větší dráždivost. Skvěle pracuje i ve studené vodě. Některé barvy obsahují UV body.

  • Délka 6,5cm, váha 2,1g
  • Délka 10cm, váha 4,09g
  • Délka 12,5cm, váha 8,65g

Super výrobek lze sehnat bezstarostně na našem webu v oblíbené sekci gumové ryby, twistery! Nyní pořídíte ještě jiné kousky z této populární rubriky ve výprodejové akci. Tato značka Illex vám může nabídnout prvotřídní sortiment. Udělejte si radost. U nás nabízíme více, máme v nabídce ovšem další kousky od značky Illex. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný kus Illex Gumová nástraha Magic Slim Shad Magic Perch - 10cm 6ks od známého dodavatele Illex seženete tady a teď právě za akční cenu. Teď za akční cenu 199 Kč.