Illex Gumová nástraha Magic Slim Shad Magic Candy –

Riper s protáhlejším jemným tělíčkem, které reaguje i na sebemenší pohyb. Ideální pro pomalé pohyby a dráždění opatrných ryb.  Riper s... více informací »
Illex Gumová nástraha Magic Slim Shad
Značka: Illex
199 Kč
Více informací
Riper s protáhlejším jemným tělíčkem, které reaguje i na sebemenší pohyb. Ideální pro pomalé pohyby a dráždění opatrných ryb.  Riper s...

Riper s protáhlejším jemným tělíčkem, které reaguje i na sebemenší pohyb. Ideální pro pomalé pohyby a dráždění opatrných ryb. 

Riper s protáhlejším jemným tělíčkem, které reaguje i na sebemenší pohyb. Ideální pro pomalé pohyby a dráždění opatrných ryb. Materiál a barvení té nejvyšší kvality jsou samozřejmostí u všech gumových nástrah Illex. Je napuštěn olihňovým atraktantem pro ještě větší dráždivost. Skvěle pracuje i ve studené vodě. Některé barvy obsahují UV body.

  • Délka 6,5cm, váha 2,1g
  • Délka 10cm, váha 4,09g
  • Délka 12,5cm, váha 8,65g

Velmi oblíbený produkt Illex Gumová nástraha Magic Slim Shad Magic Candy – je k dostání jednoduše tady na webu v sekci gumové ryby, twistery! Nyní můžete koupit jiné kousky ve zmíněné sekci za neuvěřitelně výhodnou cenu. U nás nabízíme více, máme v nabídce ovšem další kvalitní produkty od výrobce Illex. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel Illex vám představuje prvotřídní sortiment

Výjimečný a žádaný kus Illex Gumová nástraha Magic Slim Shad Magic Candy - 10cm 6ks od společnosti s úžasnou pověstí Illex lze získat v naší aktuální nabídce skutečně výhodně! K sehnání zrovna v akci za 199 Kč.