Illex Gumová nástraha Magic Slim Shad Magic Ayu

Riper s protáhlejším jemným tělíčkem, které reaguje i na sebemenší pohyb. Ideální pro pomalé pohyby a dráždění opatrných ryb.  Riper s... více informací »
Illex Gumová nástraha Magic Slim Shad Magic Ayu -
Značka: Illex
199 Kč
Více informací
Riper s protáhlejším jemným tělíčkem, které reaguje i na sebemenší pohyb. Ideální pro pomalé pohyby a dráždění opatrných ryb.  Riper s...

Riper s protáhlejším jemným tělíčkem, které reaguje i na sebemenší pohyb. Ideální pro pomalé pohyby a dráždění opatrných ryb. 

Riper s protáhlejším jemným tělíčkem, které reaguje i na sebemenší pohyb. Ideální pro pomalé pohyby a dráždění opatrných ryb. Materiál a barvení té nejvyšší kvality jsou samozřejmostí u všech gumových nástrah Illex. Je napuštěn olihňovým atraktantem pro ještě větší dráždivost. Skvěle pracuje i ve studené vodě. Některé barvy obsahují UV body.

  • Délka 6,5cm, váha 2,1g
  • Délka 10cm, váha 4,09g
  • Délka 12,5cm, váha 8,65g

Hodně žádaný výrobek Illex Gumová nástraha Magic Slim Shad Magic Ayu lze zakoupit jednoduše tu v oblíbené rubrice gumové ryby, twistery! Máme pro vás parádní výrobky z naší sekce za extra cenu. To ale ovšem není vše, u nás nabízíme více. Máme v nabídce také další prověřené produkty značky Illex. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný produkt Illex Gumová nástraha Magic Slim Shad Magic Ayu - 10cm 6ks značky Illex je k dispozici právě nyní za báječnou cenu! Nyní můžete mít za 199 Kč.