Illex Gumová nástraha Magic

Riper s protáhlejším jemným tělíčkem, které reaguje i na sebemenší pohyb. Ideální pro pomalé pohyby a dráždění opatrných ryb.  Riper s... více informací »
Illex Gumová nástraha Magic Slim Shad Sight Flash - 10cm
Značka: Illex
199 Kč
Více informací
Riper s protáhlejším jemným tělíčkem, které reaguje i na sebemenší pohyb. Ideální pro pomalé pohyby a dráždění opatrných ryb.  Riper s...

Riper s protáhlejším jemným tělíčkem, které reaguje i na sebemenší pohyb. Ideální pro pomalé pohyby a dráždění opatrných ryb. 

Riper s protáhlejším jemným tělíčkem, které reaguje i na sebemenší pohyb. Ideální pro pomalé pohyby a dráždění opatrných ryb. Materiál a barvení té nejvyšší kvality jsou samozřejmostí u všech gumových nástrah Illex. Je napuštěn olihňovým atraktantem pro ještě větší dráždivost. Skvěle pracuje i ve studené vodě. Některé barvy obsahují UV body.

  • Délka 6,5cm, váha 2,1g
  • Délka 10cm, váha 4,09g
  • Délka 12,5cm, váha 8,65g

Často hledaný produkt jde pořídit v pohodě tady na stránkách v populární sekci gumové ryby, twistery! Mrkněte na vyjímečné produkty ve zmíněné kategorii za super ceny. Tato vyjímečná značka Illex může nabídnout vysoce kvalitní výrobky. Přesvědčte se sami. Možná ale hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce také více kousků od dodavatele Illex. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Velmi prodávaný kus Illex Gumová nástraha Magic Slim Shad Sight Flash - 10cm 6ks od dodavatele kvalitních produktů Illex pohodlně nakoupíte právě zde za zcela nejnižší cenu! Momentálně v akci za 199 Kč.