Gunki Wobler Mothra Gold Perch

Univerzální wobler s delší lopatkou pro rychlejší zanoření. Vyznačuje se výraznou vibrací a specifickým valivým pohybem.  Univerzální wobler s... více informací »
Gunki Wobler Mothra Gold Perch -
Značka: Gunki
239 Kč
Více informací
Univerzální wobler s delší lopatkou pro rychlejší zanoření. Vyznačuje se výraznou vibrací a specifickým valivým pohybem.  Univerzální wobler s...

Univerzální wobler s delší lopatkou pro rychlejší zanoření. Vyznačuje se výraznou vibrací a specifickým valivým pohybem. 

Univerzální wobler s delší lopatkou pro rychlejší zanoření. Vyznačuje se výraznou vibrací a specifickým valivým pohybem.

  • 6cm – Váha: 6,4g Ponor: 1,0-1,5m Vyváženost: splývavý (neklesá ani nestoupá) Cílová ryba: candát, štika, okoun
  • 7,5cm – Váha: 8,6g Ponor: 1,5-2,0m Vyváženost: plovoucí Cílová ryba: candát, štika 

Hodně prodávaný produkt Gunki Wobler Mothra Gold Perch jde získat rovněž tu na webu ve známé sekci woblery. Nyní si můžete vybrat zlevněné produkty ve zmíněné rubrice za super peníze! To ale ovšem není vše, u nás nabízíme více. Mrkněte na další kousky od značky Gunki. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Populární výrobce Gunki vás a vaše blízké obohatí o kvalitní sortiment

Tento levný produkt Gunki Wobler Mothra Gold Perch - 6cm - vyvážený od známé společnosti Gunki pořídíte u nás teď za zcela nejnižší cenu! Výhodně za skvělou cenu 239 Kč.