Gunki Taška Box Bag Power Game

Taška pro uskladnění všeho potřebného na přívlač. Obsahuje velkou hlavní komoru na zip, tři menší vnější kapsy na zip, madla do ruky a... více informací »
Gunki Taška Box Bag Power Game
Značka: Gunki
875 Kč
Více informací
Taška pro uskladnění všeho potřebného na přívlač. Obsahuje velkou hlavní komoru na zip, tři menší vnější kapsy na zip, madla do ruky a...

Taška pro uskladnění všeho potřebného na přívlač. Obsahuje velkou hlavní komoru na zip, tři menší vnější kapsy na zip, madla do ruky a nastavitelný polstrovaný popruh přes rameno.

Taška pro uskladnění všeho potřebného na přívlač. Obsahuje velkou hlavní komoru na zip, tři menší vnější kapsy na zip, madla do ruky a nastavitelný polstrovaný popruh přes rameno. Pevná odolná tkanina je doplněná o kvalitní zipy. To vše v Gunki designu. Součástí jsou i dvě krabičky na velké nástrahy o rozměrech 31,5x23x8 cm.

  • Rozměr tašky: 36x20x28 cm.

Kvalitní kus Gunki Taška Box Bag Power lze pořídit rovněž tu na webu v oblíbené sekci přívlačové tašky a krabičky. Nyní si můžete vybrat podobné produkty z této rubriky za zcela nejnižší cenu!

Kvalitní a žádaný kousek Gunki Taška Box Bag Power Game Walker od top výrobce Gunki získáte u nás za výprodejovou cenu. Nabídky již od 875 Kč.