Gunki Taška Box Bag Power Game

Taška pro uskladnění všeho potřebného na přívlač. Obsahuje velkou hlavní komoru na zip, tři menší vnější kapsy na zip, madla do ruky a... více informací »
Gunki Taška Box Bag Power Game
Značka: Gunki
1 269 Kč
Více informací
Taška pro uskladnění všeho potřebného na přívlač. Obsahuje velkou hlavní komoru na zip, tři menší vnější kapsy na zip, madla do ruky a...

Taška pro uskladnění všeho potřebného na přívlač. Obsahuje velkou hlavní komoru na zip, tři menší vnější kapsy na zip, madla do ruky a nastavitelný polstrovaný popruh přes rameno.

Taška pro uskladnění všeho potřebného na přívlač. Obsahuje velkou hlavní komoru na zip, tři menší vnější kapsy na zip, madla do ruky a nastavitelný polstrovaný popruh přes rameno. Pevná odolná tkanina je doplněná o kvalitní zipy. To vše v Gunki designu. Součástí jsou i dvě krabičky na nástrahy o rozměrech 31,5x23x5 cm.

  • Rozměr tašky: 33x22x18 cm.

Levný produkt Gunki Taška Box Bag Power Game je dostupný teď tu na našich stránkách umístěný v kategorii přívlačové tašky a krabičky. Máme pro vás zlevněné výrobky z této oblíbené rubriky za zcela nejnižší cenu.

Výjimečný produkt Gunki Taška Box Bag Power Game Zander od společnosti s dlouholetou tradicí Gunki lze sehnat na našich stránkách teď právě napořád výhodně! Akční cena již od 1 269 Kč.