Gunki Nepromokavá taška Safe

Senzační taška v kamuflážovaném Gunki designu, která 100% ochrání vaši rybářskou výbavu před vodou nebo poškozením. Senzační taška v... více informací »
Gunki Nepromokavá taška Safe Bag Edge 40
Značka: Gunki
2 449 Kč
Více informací
Senzační taška v kamuflážovaném Gunki designu, která 100% ochrání vaši rybářskou výbavu před vodou nebo poškozením. Senzační taška v...

Senzační taška v kamuflážovaném Gunki designu, která 100% ochrání vaši rybářskou výbavu před vodou nebo poškozením.

Senzační taška v kamuflážovaném Gunki designu, která 100% ochrání vaši rybářskou výbavu před vodou nebo poškozením.

Je vyrobena z velmi odolného a nepromokavého materiálu (2mm EVA) se speciálními zipy zabraňujícími proniknutí vody a pevným víkem. Je opatřena odnímatelným ramenním popruhem s karabinou a pohodlnými madly, které se dají spojit klipem. Kromě velké vnitřní kapsy je taška vybavena dvěma vnějšími držáky na pruty a kapsičkou a kleště.

  • Rozměr: 40 x 26 x 26 cm. 

Unikátní a žádaný kousek Gunki Nepromokavá taška Safe máte možnost sehnat teď u nás v kategorii přívlačové tašky a krabičky! Nyní si můžete pořídit ještě podobné produkty ve zmiňované sekci snadno online. Oblíbený výrobce Gunki dlouhodobě nabízí skvělé zboží. Nabídka platí do vyprodání zásob! U nás toho najdete mnohem více, u nás najdete další kousky od dodavatele Gunki. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný produkt Gunki Nepromokavá taška Safe Bag Edge 40 Hard Camo od kvalitního výrobce Gunki snadno můžete získat tady a teď právě opravdu levně! Akční ceny od 2 449 Kč.