Gunki Gumová nástraha Whiz U.V

Protáhlé kopýtko s dlouhým ocáskem, které oživíte i velmi pomalým a jemným pohybem. Perfektní na Drop Shot nebo Twitching, ale i klasické... více informací »
Gunki Gumová nástraha Whiz U.V Ayu -
Značka: Gunki
199 Kč
Více informací
Protáhlé kopýtko s dlouhým ocáskem, které oživíte i velmi pomalým a jemným pohybem. Perfektní na Drop Shot nebo Twitching, ale i klasické...

Protáhlé kopýtko s dlouhým ocáskem, které oživíte i velmi pomalým a jemným pohybem. Perfektní na Drop Shot nebo Twitching, ale i klasické vláčení. 

Protáhlé kopýtko s dlouhým ocáskem, které oživíte i velmi pomalým a jemným pohybem. Perfektní na Drop Shot nebo Twitching, ale i klasické vláčení. Nástrahy obsahují anýzové aroma.

  • 5cm – Doporučujeme také na zimní lov na dírkách. Váha: 0,69g Cílová ryba: okoun, pstruh, tloušť.
  • 7,6cm – Váha: 2,3g Cílová ryba: okoun, candát

Velmi žádaný produkt Gunki Gumová nástraha Whiz máte možnost nakoupit jednoduše tu na našem webu v kategorii gumové ryby, twistery! Nyní pořídíte parádní produkty z této rubriky za mimořádně nízkou cenu. Věhlasný výrobce Gunki pro své zákazníky nabízí špičkové produkty

Nový produkt Gunki Gumová nástraha Whiz U.V Ayu - 5cm 12ks od dodavatele s dlouholetou historií Gunki jednoduše můžete najít momentálně na webu levně. Právě lze objednat jen za 199 Kč.