Gunki Gumová nástraha Tipsy SXL Ghost

Tipsy SXL je speciální nástrahou, která v sobě skrývá několik různých pohybů a vibrací. Kopýtkový ocásek je velmi citlivý a pracuje i při... více informací »
Gunki Gumová nástraha Tipsy SXL Ghost Stripe
Značka: Gunki
109 Kč
Více informací
Tipsy SXL je speciální nástrahou, která v sobě skrývá několik různých pohybů a vibrací. Kopýtkový ocásek je velmi citlivý a pracuje i při...

Tipsy SXL je speciální nástrahou, která v sobě skrývá několik různých pohybů a vibrací. Kopýtkový ocásek je velmi citlivý a pracuje i při velmi jemném tažení.

Tipsy SXL je speciální nástrahou, která v sobě skrývá několik různých pohybů a vibrací. Kopýtkový ocásek je velmi citlivý a pracuje i při velmi jemném tažení. Tělíčko má trojúhelníkový tvar posetý žebry po celé délce. V ocáskové části je zúženo pro ještě lepší chod ocásku. První polovina je robustnější pro pohodlné napíchnutí jigové hlavičky. Při tažení se kromě kmitajícího ocásku celé tělíčko mírně protáčí kolem své osy a všechny žebra po celé délce vibrují.

Nástraha je vhodná na lov candátů, štik, okounů i sumců. Lze s ní lovit u dna i ve sloupci. Nastražit ji lze na jigovou hlavičku, texas, carolinu, zatížený offset háček atd. Tělíčko je napuštěno aromatem lákajícím dravce a díky tomu dochází k poctivějším záběrům.

Designový kus Gunki Gumová nástraha Tipsy SXL Ghost lze získat snadno u nás v oblíbené sekci gumové ryby, twistery! Máme pro vás ještě jiné výrobky z této populární sekce z pohodlí domova! To ale není všechno, u nás toho najdete mnohem více! U nás v nabídce totiž najdete více kvalitních produktů od dodavatele Gunki. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Kvalitní a oblíbený kus Gunki Gumová nástraha Tipsy SXL Ghost Stripe Perch - 10cm od populární značky Gunki máte možnost koupit nyní za výhodné peníze! Cena od 109 Kč.