Gunki Gumová nástraha Nymfy Naiad Pink Sugar –

Nymfy dokonale imitují vodní hmyz, přirozenou potravu mnoha dravců. Dlouhé ocásky v zadní části a nožičky na stranách nástrahy vytváří... více informací »
Gunki Gumová nástraha Nymfy Naiad
Značka: Gunki
115 Kč
Více informací
Nymfy dokonale imitují vodní hmyz, přirozenou potravu mnoha dravců. Dlouhé ocásky v zadní části a nožičky na stranách nástrahy vytváří...

Nymfy dokonale imitují vodní hmyz, přirozenou potravu mnoha dravců. Dlouhé ocásky v zadní části a nožičky na stranách nástrahy vytváří unikátní vibrace. Lze s nimi lovit jak u dna, tak i ve vodním sloupci.

Nymfy dokonale imitují vodní hmyz, přirozenou potravu mnoha dravců. Dlouhé ocásky v zadní části a nožičky na stranách nástrahy vytváří unikátní vibrace. Lze s nimi lovit jak u dna, tak i ve vodním sloupci. Můžeme je nastražit na jigovou hlavičku, čeburašku nebo drop-shot. Doporučujeme také na zimní lov na dírkách. Obsahuje korýšové aroma. 

  • 5cm – Váha: 0,7g Cílová ryba: pstruh, okoun, tloušť 
  • 7cm – Váha: 2,2g Cílová ryba: pstruh, okoun, tloušť 
  • 10cm – Váha: 4,8g Cílová ryba: candát, štika, okoun 

Ve slevě produkt Gunki Gumová nástraha Nymfy Naiad Pink Sugar – máte možnost sehnat ještě tady u nás v oblíbené kategorii gumové ryby, twistery! Nyní si můžete koupit nové produkty z této populární rubriky snadno online. Možná ale hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více! U nás v nabídce najdete další kousky značky Gunki. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Známá značka Gunki vám nabízí vynikající výrobky

Hodně povedený výrobek Gunki Gumová nástraha Nymfy Naiad Pink Sugar - 10cm 5ks od kvalitní společnosti Gunki můžete pořídit bezpečně online téměř zdarma. Výhodně teď u nás za 115 Kč.