Gunki Gumová nástraha Nymfy Naiad Motoroil Red

Nymfy dokonale imitují vodní hmyz, přirozenou potravu mnoha dravců. Dlouhé ocásky v zadní části a nožičky na stranách nástrahy vytváří... více informací »
Gunki Gumová nástraha Nymfy Naiad Motoroil Red Flake -
Značka: Gunki
115 Kč
Více informací
Nymfy dokonale imitují vodní hmyz, přirozenou potravu mnoha dravců. Dlouhé ocásky v zadní části a nožičky na stranách nástrahy vytváří...

Nymfy dokonale imitují vodní hmyz, přirozenou potravu mnoha dravců. Dlouhé ocásky v zadní části a nožičky na stranách nástrahy vytváří unikátní vibrace. Lze s nimi lovit jak u dna, tak i ve vodním sloupci.

Nymfy dokonale imitují vodní hmyz, přirozenou potravu mnoha dravců. Dlouhé ocásky v zadní části a nožičky na stranách nástrahy vytváří unikátní vibrace. Lze s nimi lovit jak u dna, tak i ve vodním sloupci. Můžeme je nastražit na jigovou hlavičku, čeburašku nebo drop-shot. Doporučujeme také na zimní lov na dírkách. Obsahuje korýšové aroma. 

  • 5cm – Váha: 0,7g Cílová ryba: pstruh, okoun, tloušť 
  • 7cm – Váha: 2,2g Cílová ryba: pstruh, okoun, tloušť 
  • 10cm – Váha: 4,8g Cílová ryba: candát, štika, okoun 


Tento oblíbený výrobek Gunki Gumová nástraha Nymfy Naiad Motoroil Red najdete bezprostředně tu na našem webu v oblíbené sekci gumové ryby, twistery! Nyní si můžete pořídit akční produkty z této populární kategorie ve výprodejové akci! Tato vyjímečná značka Gunki může nabídnout vynikající sortiment

Tento kvalitní a žádaný kousek Gunki Gumová nástraha Nymfy Naiad Motoroil Red Flake - 10cm 5ks od přední společnosti Gunki je k získání tady a teď právě skutečně levně! Výhodně teď u nás za 115 Kč.