Gunki Gumová nástraha Nymfy Naiad Gremille –

Nymfy dokonale imitují vodní hmyz, přirozenou potravu mnoha dravců. Dlouhé ocásky v zadní části a nožičky na stranách nástrahy vytváří... více informací »
Gunki Gumová nástraha Nymfy Naiad Gremille - 10cm
Značka: Gunki
115 Kč
Více informací
Nymfy dokonale imitují vodní hmyz, přirozenou potravu mnoha dravců. Dlouhé ocásky v zadní části a nožičky na stranách nástrahy vytváří...

Nymfy dokonale imitují vodní hmyz, přirozenou potravu mnoha dravců. Dlouhé ocásky v zadní části a nožičky na stranách nástrahy vytváří unikátní vibrace. Lze s nimi lovit jak u dna, tak i ve vodním sloupci.

Nymfy dokonale imitují vodní hmyz, přirozenou potravu mnoha dravců. Dlouhé ocásky v zadní části a nožičky na stranách nástrahy vytváří unikátní vibrace. Lze s nimi lovit jak u dna, tak i ve vodním sloupci. Můžeme je nastražit na jigovou hlavičku, čeburašku nebo drop-shot. Doporučujeme také na zimní lov na dírkách. Obsahuje korýšové aroma. 

  • 5cm – Váha: 0,7g Cílová ryba: pstruh, okoun, tloušť 
  • 7cm – Váha: 2,2g Cílová ryba: pstruh, okoun, tloušť 
  • 10cm – Váha: 4,8g Cílová ryba: candát, štika, okoun 

Výjimečný a žádaný produkt můžete získat ještě tady na našich stránkách v kategorii gumové ryby, twistery. Nyní si můžete pořídit ostatní produkty z této známé sekce za rozumné peníze! To ale však není vše, nebojte, máme toho více. Mrkněte také na více skvělých kousků od výrobce Gunki. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce Gunki vyrábí špičkové výrobky.

Tento exkluzivní produkt Gunki Gumová nástraha Nymfy Naiad Gremille - 10cm 5ks od dodavatele s dlouholetou historií Gunki seženete ještě dnes v bezva akci. Cena od 115 Kč.