Gunki Gumová nástraha Bull Frog Motor

Nástraha se dvěma ocásky, která věrně napodobuje žábu. Velké oči ještě zvyšují její atraktivitu. Průřezy na offsetový háček pro lov... více informací »
Gunki Gumová nástraha Bull Frog Motor Belly
Značka: Gunki
159 Kč
Více informací
Nástraha se dvěma ocásky, která věrně napodobuje žábu. Velké oči ještě zvyšují její atraktivitu. Průřezy na offsetový háček pro lov...

Nástraha se dvěma ocásky, která věrně napodobuje žábu. Velké oči ještě zvyšují její atraktivitu. Průřezy na offsetový háček pro lov v překážkách.

Nástraha se dvěma ocásky, která věrně napodobuje žábu. Velké oči ještě zvyšují její atraktivitu. Průřezy na offsetový háček pro lov v překážkách.

S žábou je ideální prochytávat okolí břehů, rostlin nebo potopených stromů. Nastražit ji můžete celou řadou způsobů pomocí klasické jigové hlavičky, zavrtávací hlavičky anebo na offsetový háček. Ideální nástraha pro lov především štik, ale neztratí se ani při lovu sumců.

  • Délka 10 cm, váha 16,1 g
  • Délka 13 cm, váha 34,3 g

Tento akční kousek Gunki Gumová nástraha Bull lze získat teď tady na webu umístěný v kategorii gumové ryby, twistery! Vyhledejte si zlevněné zboží z této známé rubriky snadno online. Oblíbený dodavatel Gunki dlouhodobě poskytuje špičkový sortiment Přesvědčte se.

Tento kvalitní a levný výrobek Gunki Gumová nástraha Bull Frog Motor Belly - 10cm 2ks od skvělé a známé značky Gunki seženete tady a teď skutečně výhodně! Právě teď za cenu 159 Kč.