Gunki Gumová nástraha Bull Frog Green Strass – 10cm

Nástraha se dvěma ocásky, která věrně napodobuje žábu. Velké oči ještě zvyšují její atraktivitu. Průřezy na offsetový háček pro lov... více informací »
Gunki Gumová nástraha Bull Frog Green Strass -
Značka: Gunki
159 Kč
Více informací
Nástraha se dvěma ocásky, která věrně napodobuje žábu. Velké oči ještě zvyšují její atraktivitu. Průřezy na offsetový háček pro lov...

Nástraha se dvěma ocásky, která věrně napodobuje žábu. Velké oči ještě zvyšují její atraktivitu. Průřezy na offsetový háček pro lov v překážkách.

Nástraha se dvěma ocásky, která věrně napodobuje žábu. Velké oči ještě zvyšují její atraktivitu. Průřezy na offsetový háček pro lov v překážkách.

S žábou je ideální prochytávat okolí břehů, rostlin nebo potopených stromů. Nastražit ji můžete celou řadou způsobů pomocí klasické jigové hlavičky, zavrtávací hlavičky anebo na offsetový háček. Ideální nástraha pro lov především štik, ale neztratí se ani při lovu sumců.

  • Délka 10 cm, váha 16,1 g
  • Délka 13 cm, váha 34,3 g


Kvalitní a velmi žádaný produkt jde sehnat pohodlně tu v oblíbené sekci gumové ryby, twistery! Prozkoumejte akční produkty ve zmíněné rubrice za báječnou cenu. Známý výrobce Gunki pro své zákazníky poskytuje špičkové výrobky. Přesvědčte se.

Velmi oblíbený výrobek Gunki Gumová nástraha Bull Frog Green Strass - 10cm 2ks od kvalitní společnosti Gunki jednoduše pořídíte bezpečně online skutečně levně! Stojí teď u nás 159 Kč.