Golactica Gumová nástraha Jupp

Hyperaktivní klučina, neklidný, čiperný týpek, který ale díky své vznášecí gumové směsi dokáže i klidně stát, aniž by mu ocásek visel... více informací »
Golactica Gumová nástraha Jupp 12
Značka: Golactica
57 Kč
Více informací
Hyperaktivní klučina, neklidný, čiperný týpek, který ale díky své vznášecí gumové směsi dokáže i klidně stát, aniž by mu ocásek visel...

Hyperaktivní klučina, neklidný, čiperný týpek, který ale díky své vznášecí gumové směsi dokáže i klidně stát, aniž by mu ocásek visel dolů, nebo se nepřirozeně vznášel.

Hyperaktivní klučina, neklidný, čiperný týpek, který ale díky své vznášecí gumové směsi dokáže i klidně stát, aniž by mu ocásek visel dolů, nebo se nepřirozeně vznášel. Ale už lehký tah stačí, aby se dal do pohybu. Ideálně zvolená velikost ocásku přenáší své lehké vibrace ve vysoké frekvenci na tělíčko. Candáti i okouni to milují!

Chytejte s ním vertikálně, nahazujte jej do klidné nebo proudné vody, jigujte jej prudce nebo rozvážně, Jupp je pro každou srandu!

Často hledaný kus je dostupný lehce tady u nás zařazený v kategorii gumové ryby, twistery. Nyní si můžete vybrat další zboží ve zmíněné kategorii za super cenu. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce další skvělé zboží značky Golactica. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní produkt Golactica Gumová nástraha Jupp 12,5cm - FirePike od populární značky Golactica snadno můžete získat ještě dnes za výborné peníze. Ceny od 57 Kč.