Golactica Gumová nástraha Hans 9,5cm – Fire

Potomek Juppa a Friedy je opravdovou energickou smrští. Perfektní gumová směs a zúžený ocásek s malou lopatkou dělají z Hanse opravdovou jigovou... více informací »
Golactica Gumová nástraha Hans
Značka: Golactica
54 Kč
Více informací
Potomek Juppa a Friedy je opravdovou energickou smrští. Perfektní gumová směs a zúžený ocásek s malou lopatkou dělají z Hanse opravdovou jigovou...

Potomek Juppa a Friedy je opravdovou energickou smrští. Perfektní gumová směs a zúžený ocásek s malou lopatkou dělají z Hanse opravdovou jigovou mašinu. 

Potomek Juppa a Friedy je opravdovou energickou smrští. Perfektní gumová směs a zúžený ocásek s malou lopatkou dělají z Hanse opravdovou jigovou mašinu. Hans je totiž zrozen ke klasickému jigování! Rychlé vedení a tvrdé údery prutem dělají z Hanse opravdový magnet. Vysoká pohybová frekvence této nástrahy je naprosto nenapodobitelná. Vertikálně je nutné krátké rychlé sprinty prokládat krátkými pauzami a nechat jej bez pohybu stát kousek nade dnem. Tak to mají okouni a candáti nejraději.


Tento žádaný produkt Golactica Gumová nástraha Hans 9,5cm – Fire můžete sehnat v pohodě u nás ve známé rubrice gumové ryby, twistery. Nyní můžete najít jiné výrobky z této populární sekce ve výhodné akci!

Tento zlevněný produkt Golactica Gumová nástraha Hans 9,5cm - Fire Pike od značky se zárukou kvality Golactica jednoduše pořídíte na našich stránkách teď za nejnižší cenu! Produkt koupíte teď u nás za 54 Kč.