Golactica Gumová nástraha Frieda 11cm – Fire

Malá, hbitá, svůdná a elegantní dívka... Na první pohled vypadá Frieda jako klidný protiklad Juppa, ale nenechte se mýlit! Malá, hbitá, svůdná a... více informací »
Golactica Gumová nástraha Frieda 11cm - Fire
Značka: Golactica
57 Kč
Více informací
Malá, hbitá, svůdná a elegantní dívka... Na první pohled vypadá Frieda jako klidný protiklad Juppa, ale nenechte se mýlit! Malá, hbitá, svůdná a...

Malá, hbitá, svůdná a elegantní dívka… Na první pohled vypadá Frieda jako klidný protiklad Juppa, ale nenechte se mýlit!

Malá, hbitá, svůdná a elegantní dívka… Na první pohled vypadá Frieda jako klidný protiklad Juppa, ale nenechte se mýlit!

Už minimální podnět stačí k tomu, aby se Frieda začala vlnět v bocích. Díky ocásku ve tvaru svislého V má Frieda jinou akci než běžné No- action nástrahy. Současně působí ocásek při pohybu masivněji a na zrychlení reaguje jemnými vibracemi.

Na pohled vypadá jako typická Drop Shot nebo vertikální nástraha, ale i při jigování dělá přesně to, co má. Chytá ryby!


Velmi oblíbený produkt Golactica Gumová nástraha Frieda 11cm – Fire je k dostání právě nyní tu na webu v populární sekci gumové ryby, twistery! Nyní můžete koupit kvalitní produkty z této známé rubriky za výprodejovou cenu! Tento vyjímečný výrobce Golactica vám může nabídnout špičkový sortiment. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce více produktů od značky Golactica. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný kus Golactica Gumová nástraha Frieda 11cm - Fire Pike od známé značky Golactica jde koupit právě teď u nás za super peníze! Cena od 57 Kč.