Giants Fishing Svítící swinger TSX –

Kvalitní svítící swinger s pevným ramenem a posuvným závažím, který zachytí každý záběr. Kvalitní svítící swinger s pevným ramenem a... více informací »
Giants Fishing Svítící swinger TSX
149 Kč
Více informací
Kvalitní svítící swinger s pevným ramenem a posuvným závažím, který zachytí každý záběr. Kvalitní svítící swinger s pevným ramenem a...

Kvalitní svítící swinger s pevným ramenem a posuvným závažím, který zachytí každý záběr. Kvalitní svítící swinger s pevným ramenem a posuvným závažím, který zachytí každý záběr.

Osvětlení díky výkonné LED s možností použití chemického světélka.
Je vybaven spolehlivým zámkem na uvolnění vlasce při záseku, u kterého lze pootočením snadno naladit citlivost odpadnutí z vlasce při záseku záběru. Swinger se rozsvítí při pohybu vlasce a zapojuje se pomocí kabelu s konektorem do zdířky elektronického signalizátoru (hlásiče záběru).

Na výběr jsou ze tří barev (modrá, červená, zelená).
Tento kvalitní a žádaný produkt Giants Fishing Svítící swinger TSX – lze nakoupit právě nyní tady a teď na našem webu v oblíbené sekci swingery! Připravili jsme pro vás ještě jiné produkty z této známé sekce za zcela nejnižší cenu! Věhlasný dodavatel Giants Fishing vám představuje top zboží.

Kvalitní a žádaný produkt Giants Fishing Svítící swinger TSX - červený od oblíbené značky Giants Fishing je k sehnání v naší online nabídce opravdu levně! Ve skvělé akci za 149 Kč.