Giants Fishing Splétaná šňůra Spods Braid

Spodová šnůra vyniká svým excelentním výkonem pro lov kaprů. Spodová šnůra vyniká svým excelentním výkonem pro lov kaprů. Při vývoji těchto... více informací »
Giants Fishing Splétaná šňůra Spods Braid Fluoro Yellow
699 Kč
Více informací
Spodová šnůra vyniká svým excelentním výkonem pro lov kaprů. Spodová šnůra vyniká svým excelentním výkonem pro lov kaprů. Při vývoji těchto...

Spodová
šnůra
vyniká
svým
excelentním
výkonem
pro
lov
kaprů.

Spodová šnůra vyniká svým excelentním výkonem pro lov kaprů.

Při vývoji těchto spodových šnůr jsme spolupracovali se špičkovými kaprovými inženýry, abychom docílili nejlepší možné spodové šnůře pro jakoukoli techniku lovu kaprů. Tyto šňůry se speciálním PTFE povrchem vynikají svojí pevností a dlouhou životností než běžné šnůry. Jsou velmi spolehlivé a určitě vám pomohou s ulovením větších a velkých kaprů.

Specifikace:

  • fluo žlutá High-Vis barva
  • 8x odolnější proti oděru
  • vysoká pevnost v uzlu
  • splétaná z 8 pramenů
  • speciální povrchová úprava pro maximální odolnost a dlouhou životnost
  • plovoucí
  • návin: 300m

Průměr: 0,22 mm / Nosnost: 9,1 kg

Průměr: 0,28 mm / Nosnost: 13,6 kg

Super produkt Giants Fishing Splétaná šňůra lze nakoupit prostě tady na našem webu v populární rubrice šňůry! Nyní získáte akční produkty z této oblíbené kategorie ve výhodné akci. Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více! Máme v nabídce však také více produktů od značky Giants Fishing. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento levný produkt Giants Fishing Splétaná šňůra Spods Braid Fluoro Yellow 300m - 0,22mm/20lb/9,1kg od dodavatele se skvělou pověstí Giants Fishing můžete koupit zde za mimořádně nízkou cenu! Akční cena 699 Kč.