Giants Fishing Rychlovýměnné obratlíky a převleky proti

Sada 10 ks rychlovýměnných obratlíků a 10 ks převleků proti zamotání. Velice efektivní a velice snadno použitelná součást koncových udic, která... více informací »
Giants Fishing Rychlovýměnné obratlíky a převleky
89 Kč
Více informací
Sada 10 ks rychlovýměnných obratlíků a 10 ks převleků proti zamotání. Velice efektivní a velice snadno použitelná součást koncových udic, která...

Sada 10 ks rychlovýměnných obratlíků a 10 ks převleků proti zamotání.

Velice efektivní a velice snadno použitelná součást koncových udic, která perfektně zabraňuje zamotání celé Vaší sestavy a k tomu quick change obratlík vel.8 pro rychlou výměnu návazce.

Rychlovýměnné obratlík je výborná pomůcka pro rychlou výměnu koncových návazců. Očko návazce zatáhnete do otevřeného očka obratlíku a zajistíte převlekem proti zamotání. Tyto obratlíky výborně pasují do našich závěsů na olovo. Provedení v černé barvě s matným povrchem. Převleky proti zamotání jsou nezbytnou a snadno použitelnou součástí koncových montáží. Ideální kombinovat s rychlovýměnnými obratlíky či rychlovýměnnými obratlíky s kroužky. Délka převleku je 4cm a je vyroben z kvalitní a velmi elastické gumy.

Balení obsahuje:

  • 10x silikon převlek proti zamotání
  • 10x quick change obratlík vel.8
  • Barva: transparentní hnědá
Často hledaný výrobek Giants Fishing Rychlovýměnné obratlíky a převleky proti zamotání 10ks od značky s dlouholetou historií Giants Fishing lze získat zrovna za výhodné peníze. Výhodně za cenu 89 Kč.