Giants Fishing Prut Luxury FC

Luxusní řada kaprových prutů, která je postavena na tenkém „Slim blanku“ z 3K karbonu rychlé akce. Prut je osazen Fuji sedlem a očky ve... více informací »
Giants Fishing Prut Luxury FC
3 990 Kč
Více informací
Luxusní řada kaprových prutů, která je postavena na tenkém „Slim blanku“ z 3K karbonu rychlé akce. Prut je osazen Fuji sedlem a očky ve...

Luxusní řada kaprových prutů, která je postavena na tenkém „Slim blanku“ z 3K karbonu rychlé akce.

Prut je osazen Fuji sedlem a očky ve tvaru„K“ s větším průměrem. Blak je v atraktivní hnědé barvě doplněn decentním zlatým logem výrobce. Pokud požadujete univerzální kaprový prut, který chcete používat na zvážení, nebo lov na řece, tak tento proutek splní vaše požadavky.

Výjimečný kus Giants Fishing Prut Luxury FC máte možnost dostat aktuálně tu na webu umístěný v sekci kaprové dělené pruty. Nyní můžete získat zlevněné produkty ve zmíněné kategorii za výhodné peníze. U nás nabízíme více, u nás totiž najdete další skvělé kousky značky Giants Fishing. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce Giants Fishing poskytuje vysoce kvalitní výrobky. Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Tento unikátní kus Giants Fishing Prut Luxury FC 10ft 3lb 2pc od přední značky Giants Fishing snadno můžete sehnat již dnes se slevou! Zboží pořídíte teď u nás za 3 990 Kč.