Giants Fishing Kolíček s očkem

Držák nástrahy, který zjednoduší a zpříjemní nastražení plovoucí nástrahy. Držák nástrahy, který zjednoduší a zpříjemní nastražení... více informací »
Giants Fishing Kolíček s
49 Kč
Více informací
Držák nástrahy, který zjednoduší a zpříjemní nastražení plovoucí nástrahy. Držák nástrahy, který zjednoduší a zpříjemní nastražení...

Držák nástrahy, který zjednoduší a zpříjemní nastražení plovoucí nástrahy.

Držák nástrahy, který zjednoduší a zpříjemní nastražení plovoucí nástrahy. Vhodné pro lov na feeder a prezentaci drobných plovoucích nástrah, jako je drobné plovoucí boilies, plovoucí kukuřice a pod.

  • Délka: 5mm, 10mm
  • Balení: 10ks

Oblíbený produkt Giants Fishing Kolíček s máte možnost dostat taky tu na stránkách v oblíbené rubrice bižuterie. Nyní získáte akční kousky z této oblíbené rubriky ve výprodejové akci. Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte také na více kvalitních produktů značky Giants Fishing. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Dodavatel Giants Fishing představuje špičkové zboží.

Zcela unikátní produkt Giants Fishing Kolíček s očkem Elements Pop Up Pegs 10ks - 10mm od oblíbené značky Giants Fishing jednoduše můžete sehnat tady teď právě za akční cenu. Cena od 49 Kč.