Giants Fishing Kaprový návazec Boilie Rig Plus 25lb

Ručně vázaný kvalitní návazec, který je osazen japonskými háčky a dodáván včetně prodlužovacích zarážek. Ručně vázaný kvalitní návazec,... více informací »
Giants Fishing Kaprový návazec Boilie
79 Kč
Více informací
Ručně vázaný kvalitní návazec, který je osazen japonskými háčky a dodáván včetně prodlužovacích zarážek. Ručně vázaný kvalitní návazec,...

Ručně vázaný kvalitní návazec, který je osazen japonskými háčky a dodáván včetně prodlužovacích zarážek.

Ručně vázaný kvalitní návazec, který je osazen japonskými háčky a dodáván včetně prodlužovacích zarážek.

Na výrobu tohoto návazce byly použity ty nejkvalitnější komponenty. Tento návazec je osazen převlekem proti zamotání a dodáván včetně rychlovýměných obratlíků. Použitá svlékací šňůrka černé barvy s nosností 25 lb ( 11,1 kg ).

  • Balení: 2 ks
  • Délka: 26 cm
  • Velikosti háčku v nabídce: 2 / 4 / 6 / 8

Velmi oblíbený produkt jde sehnat nyní tady na našich stránkách umístěný v kategorii hotové návazce. Připravili jsme ještě jiné kusy z této oblíbené rubriky za skvělou cenu! Tato značka Giants Fishing může nabídnout vynikající zboží. Nakupujte, dokud je zboží sladem! U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce další zboží od značky Giants Fishing. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a levný výrobek Giants Fishing Kaprový návazec Boilie Rig Plus 25lb - vel.2 od populární značky Giants Fishing jde sehnat právě dnes ve výprodejové akci! V současnosti pořídíte za cenu 79 Kč.