Giants Fishing Indikátor záběru svítící DFX – Green

Nové vahadlové indikátory záběru v moderním a atraktivním designu, kovová část má černou povrchovou úpravu. Nové vahadlové indikátory záběru... více informací »
Giants Fishing Indikátor záběru svítící DFX
219 Kč
Více informací
Nové vahadlové indikátory záběru v moderním a atraktivním designu, kovová část má černou povrchovou úpravu. Nové vahadlové indikátory záběru...

Nové vahadlové indikátory záběru v moderním a atraktivním designu, kovová část má černou povrchovou úpravu.

Nové vahadlové indikátory záběru v moderním a atraktivním designu, kovová část má černou povrchovou úpravu.

Tento vahadlový indikátor je vybaven klouzavou zátěží, což rybáři dovoluje regulovat napětí vlasce.

Je vhodný jak pro použití šňůry či vlasce. Mechanizmus zadržující vlasec zajišťují dvě protilehlé kuličky, které jsou citlivě nastaveny, aby indikátory odpadly pouze při záseku. Svítící hlavička s LED diodou má konektor, který je připojitelný do všech konvenčních signalizátorů záběru. Indikátory jsou nabízeny v pěti barvách: Fialová, modrá, červená, zelená a žlutá.

  • Délka: 24cm
  • Hmotnost: 97g

Hodně prodávaný kus Giants Fishing Indikátor záběru svítící máte možnost najít již dnes tady na webu umístěný v rubrice swingery! Nyní můžete koupit unikátní zboží z této oblíbené rubriky za mimořádně nízkou cenu!

Zcela unikátní výrobek Giants Fishing Indikátor záběru svítící DFX - Green (zelený) od výrobce s dlouholetou historií Giants Fishing snadno získáte bezpečně online za super cenu! Nyní můžete mít za 219 Kč.