Gardner Převleky COVERT TAIL

Konický design s jemným zakončením a sraženými hranami zabrání zamotání, též výhodné při chytání ve vodách kde jsou ponořené... více informací »
Gardner Převleky COVERT TAIL
Značka: Gardner
109 Kč
Více informací
Konický design s jemným zakončením a sraženými hranami zabrání zamotání, též výhodné při chytání ve vodách kde jsou ponořené...

Konický design s jemným zakončením a sraženými hranami zabrání zamotání, též výhodné při chytání ve vodách kde jsou ponořené překážky(stromy). Konický design s jemným zakončením a sraženými hranami zabrání zamotání, též výhodné při chytání ve vodách kde jsou ponořené překážky(stromy).

Polotuhý materiál zaručuje optimální rovnováhu mezi pevností a pružností.
Převleky jsou víceůčelové pro použití s kryty obratlíku, klipy na boční olovo, průběžným závěsem a dalšími návazcovými systémy. Možno zakoupit ve čtyřech různých barvách, zelené, hnědé, světle zelené a jemně krémové, poslední dvě jmenované barvy jsou lehce průhledné, spíše průsvitné.

12 převleků v balení.

Zajímavý produkt Gardner Převleky COVERT TAIL RUBBERS C-THRU zelená 12ks od kvalitního výrobce Gardner lze zakoupit právě dnes za outletovou cenu! Ve skvělé akci za 109 Kč.