Gardner Pouzdřená jehla Braided

Speciální velikost jehly s očkem na konci způsobí perfektní zataženi a uvázání boilies při každém použití. Originální verze – vyrobeno ve... více informací »
Gardner Pouzdřená jehla Braided Hair
Značka: Gardner
89 Kč
Více informací
Speciální velikost jehly s očkem na konci způsobí perfektní zataženi a uvázání boilies při každém použití. Originální verze – vyrobeno ve...

Speciální velikost jehly s očkem na konci způsobí perfektní zataženi a uvázání boilies při každém použití.

Originální verze – vyrobeno ve Velké Británii. Speciální velikost jehly s očkem na konci způsobí perfektní zataženi a uvázání boilies při každém použití. Vyrábí se v barvě zelené a černé.

Designový produkt Gardner Pouzdřená jehla Braided máte možnost najít právě tady na našich stránkách v populární kategorii jehly! Nyní můžete koupit zcela nové výrobky z této známé kategorie za výhodné peníze! Oblíbená značka Gardner dlouhodobě poskytuje vynikající zboží. Nabídka platí do vyprodání zásob. To ale však není vše, náš sortiment je široký. Máme v nabídce více produktů od dodavatele Gardner. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný kus Gardner Pouzdřená jehla Braided Hair Needle od značky s dlouholetou historií Gardner máte možnost pořídit v aktuální nabídce za extra cenu! Pouze nyní za 89 Kč.