Gardner Ochrana na boilies Hard Ball Bait Savers – Large

Pevná smršťovací fólie trubicového tvaru, která ochrání boilie před nežádoucími útoky raků, krabů, apod. Dostupná je ve dvou velikostech.... více informací »
Gardner Ochrana na boilies Hard Ball Bait Savers -
Značka: Gardner
109 Kč
Více informací
Pevná smršťovací fólie trubicového tvaru, která ochrání boilie před nežádoucími útoky raků, krabů, apod. Dostupná je ve dvou velikostech....

Pevná
smršťovací
fólie
trubicového
tvaru,
která
ochrání
boilie
před
nežádoucími
útoky
raků,
krabů,
apod.
Dostupná
je
ve
dvou
velikostech.

Pevná smršťovací fólie trubicového tvaru, která ochrání boilie před nežádoucími útoky raků, krabů, apod. Dostupná je ve dvou velikostech.

Návod:

  1. vyberte správnou velikost fólie (dle velikosti boilie)
  2. ustřihněte pruh fólie na šířku lilie
  3. dovnitř vložte boilie (před zahříváním doporučujeme boilie s fólií napíchnou na jehlu nebo podobný nástroj pro lepší manipulaci při zahřívání
  4. zahřejte fólii, tak aby nedošlo ke kontaktu mezi fólií a zdrojem tepla (zahřívat můžete párou z horké vody, opatrně plamenem nebo horkým vzduchem)
  5. fólie se samovolně zatáhne podle boilie a ta je připravena k dalšímu použití
  • Velikost: Velká ( large) Velikost: Malá ( small)

Tento kvalitní produkt Gardner Ochrana na boilies Hard máte možnost získat taky tu umístěný v sekci ostatní. Mrkněte na akční produkty ve zmíněné sekci ve slevě! Věhlasný výrobce Gardner pro své zákazníky prodává vysoce kvalitní výrobky Nebojte, máme toho více, u nás totiž najdete další vybrané produkty od výrobce Gardner. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní výrobek Gardner Ochrana na boilies Hard Ball Bait Savers - Large (18-25mm) od výrobce Gardner naleznete na našich stránkách za výhodnou cenu. V současnosti za 109 Kč.