Gardner Obratlíky Gardner Covert C-Lok

Nové velmi pevné a spolehlivé rychlo výměnné obratlíky. Nové velmi pevné a spolehlivé rychlo výměnné obratlíky. Obratlíky slouží k rychlé... více informací »
Gardner Obratlíky Gardner Covert
Značka: Gardner
129 Kč
Více informací
Nové velmi pevné a spolehlivé rychlo výměnné obratlíky. Nové velmi pevné a spolehlivé rychlo výměnné obratlíky. Obratlíky slouží k rychlé...

Nové velmi pevné a spolehlivé rychlo výměnné obratlíky.

Nové velmi pevné a spolehlivé rychlo výměnné obratlíky.

Obratlíky slouží k rychlé výměně návazců bez zbytečného a pomalého převazování, konečná výměna předpřipraveného návazce vám potrvá pouhé vteřiny. Tyto rychlo-obratlíky, nejlepší v kombinaci s převleky jsou ideální volba k propojení vlastního vlasce (šňůry) a koncového návazce.

Specifkace:

  • navrženy pro extrémně rychlou výměnu návazců
  • v povrchové černé barvě pro minimalizaci viditelnosti a odlesku světla
  • 10 ks v balení

Tento žádaný produkt Gardner Obratlíky Gardner Covert C-Lok můžete získat aktuálně tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice rychloobratlíky! Nyní můžete koupit ostatní produkty z této populární sekce za mimořádně nízkou cenu. To ale ovšem není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Prozkoumejte u nás také další kvalitní produkty od výrobce Gardner. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce Gardner vás a vaše blízké obohatí o vynikající sortiment.

Akční výrobek Gardner Obratlíky Gardner Covert C-Lok Swivels vel.12 10ks od známého výrobce Gardner můžete nakoupit v naší aktuální nabídce opravdu levně. Nabídka již od 129 Kč.