Gardner Obratlíky Covert XT Flexi-Ring Kwik Lok Swivels

Karabinky s černou povrchovou úpravou jsou doporučeny k navazování montáží jakými jsou Ronnie Rigs a samosebou i jiných. Karabinky s černou... více informací »
Gardner Obratlíky Covert XT Flexi-Ring Kwik Lok
Značka: Gardner
149 Kč
Více informací
Karabinky s černou povrchovou úpravou jsou doporučeny k navazování montáží jakými jsou Ronnie Rigs a samosebou i jiných. Karabinky s černou...

Karabinky s černou povrchovou úpravou jsou doporučeny k navazování montáží jakými jsou Ronnie Rigs a samosebou i jiných.

Karabinky s černou povrchovou úpravou jsou doporučeny k navazování montáží jakými jsou Ronnie Rigs a samosebou i jiných, které vyžadují rychloupinací systém. Díky jeho vylepšení lze extrémně snadno připevnit na očko háčku.

Rychloupínací karabinka byla upgradeována, tedy kompletně více zpevněna a dále byl pak prostor v obratlíku zvětšen pro lepší pohyb. Ideální pro Ronnie Rig systémy, ale lze je využít i na jakoukoliv jinou montáž.

Specifikace:

  • černý povrch Anti Glare snižuje viditelnost pod vodou
  • mimořádně silné a zcela spolehlivé
  • Flexi-Ring design umožňuje volné otáčení a pohyb a snižuje možnost zamotání montáže
  • snadné a bezpečné uchycení


Tento výjimečný produkt Gardner Obratlíky Covert XT jde získat aktuálně tady na našem webu ve známé kategorii rychloobratlíky! Nyní můžete koupit vyjímečné kousky ze zmíněné kategorie za mimořádně nízkou cenu.

Hodně povedený výrobek Gardner Obratlíky Covert XT Flexi-Ring Kwik Lok Swivels vel. 12 od spolehlivé značky Gardner získáte tady a teď pořád výhodně. Aktuálně výhodně za 149 Kč.