Gardner Obratlíky Covert Link

Obratlík s povrchovou úpravou a se zámkem je ultra rychlý, jednoduchý a bezpečný obratlík pro upevnění k vlasci. Obratlík s povrchovou úpravou a se... více informací »
Gardner Obratlíky Covert Link
Značka: Gardner
99 Kč
Více informací
Obratlík s povrchovou úpravou a se zámkem je ultra rychlý, jednoduchý a bezpečný obratlík pro upevnění k vlasci. Obratlík s povrchovou úpravou a se...

Obratlík s povrchovou úpravou a se zámkem je ultra rychlý, jednoduchý a bezpečný obratlík pro upevnění k vlasci. Obratlík s povrchovou úpravou a se zámkem je ultra rychlý, jednoduchý a bezpečný obratlík pro upevnění k vlasci.

Není nutno použití dalších doplňků, silikonových rukávků pro udržení vlasce v jedné pozici. Oko obratlíku je provedeno tak, aby bezpečně sedělo v závěskách na olovo a bylo řádně odděleno od obratlíku.

Množství: 5ks
Tento designový produkt lze nakoupit pohodlně tady a teď na našich stránkách v populární rubrice rychloobratlíky. Nyní můžete najít ještě ostatní produkty z této oblíbené rubriky za internetové ceny!

Tento nejprodávanější výrobek Gardner Obratlíky Covert Link Lok Swivels od značky se skvělou pověstí Gardner jde nakoupit v naší nabídce téměř zdarma. V akci za cenu 99 Kč.