Gardner Nádoba na míchání směsí HAULIN METHOD

Lze použít jak na přípravu krmných směsí, method mixů, ale i na přenášení boilies nebo pelet. Jednoduchá, ale praktická taška pro přepravu a... více informací »
Gardner Nádoba na míchání směsí HAULIN
Značka: Gardner
239 Kč
Více informací
Lze použít jak na přípravu krmných směsí, method mixů, ale i na přenášení boilies nebo pelet. Jednoduchá, ale praktická taška pro přepravu a...

Lze použít jak na přípravu krmných směsí, method mixů, ale i na přenášení boilies nebo pelet.

Jednoduchá, ale praktická taška pro přepravu a míchání návnad. Lze použít jak na přípravu krmných směsí, method mixů, ale i na přenášení boilies nebo pelet.

Nyní nejlepší na trhu za bezkonkurenční cenu. Uvnitř materiál k snadnému omytí.

  • Rozměry: 33 x 13cm


Oblíbený a akční produkt Gardner Nádoba na míchání směsí HAULIN METHOD máte možnost dostat právě nyní tu na stránkách v kategorii kbelíky, míchačky. Nyní můžete získat zlevněné produkty z naší sekce za výhodnou cenu! Věhlasný výrobce Gardner dodává skvělé výrobky. Náš sortiment je ale široký, u nás totiž najdete další skvělé kousky značky Gardner. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný produkt Gardner Nádoba na míchání směsí HAULIN METHOD BOWL značky Gardner k dostání momentálně v naši nabídce za parádní cenu. Výhodně za cenu 239 Kč.