Gardner Háčky Target Speci-Beaked Point Hooks

Díky speciálně navrženému koncovému hrotu háček proniká rychle a lehce do těla a poté po konečném zapuštění se krásně sevře a drží... více informací »
Gardner Háčky Target Speci-Beaked Point Hooks 10ks
Značka: Gardner
79 Kč
Více informací
Díky speciálně navrženému koncovému hrotu háček proniká rychle a lehce do těla a poté po konečném zapuštění se krásně sevře a drží...

Díky speciálně navrženému koncovému hrotu háček proniká rychle a lehce do těla a poté po konečném zapuštění se krásně sevře a drží naprosto skvěle.

Díky speciálně navrženému koncovému hrotu háček proniká rychle a lehce do těla a poté po konečném zapuštění se krásně sevře a drží naprosto skvěle.

Díky postavení koncového hrotu k očku je proniknutí háčku rychlé až agresivní, a to okamžitě při nasátí. Silné tělo háčku zůstává neměnné a drží svůj tvar při jakémkoliv záběru. Byly zhotoveny z extrémního vysoce odolného uhlíkového materiálu, který je i při menší velikosti velmi pevný.

Specifikace:
  • unikátní povrchová úprava, která odráží lesk a tím se stává skoro neviditelnou
  • vyrobeno z japonského vysoce odolného uhlíku
  • chemicky broušeno pro dosažení maximální ostrosti
  • ostří háčku pro úhlem 18° a očko háčku pod úhlem 10°
  • ve velikostech 10, 12, 14 a 16

Neodolatelný výrobek máte možnost sehnat v pohodě tady na našem webu v populární kategorii háčky! Nyní si můžete vybrat oblíbené produkty z této oblíbené rubriky za nejlepší ceny.

Oblíbený produkt Gardner Háčky Target Speci-Beaked Point Hooks 10ks - vel.10 od známé společnosti Gardner pořídíte na našich stránkách nyní za super cenu! V akci za cenu 79 Kč.